Rozpis a výsledky

Turnaj byl rozlosován !!

Harmonogram zde :

Kategorie muži - dvě skupiny po šesti týmech.

Kategorie ženy - jedna skupina po šesti týmech.

Přihlášené týmy

Termín turnaje:
22.-24.7.2022

Místo konání:
Sportovní hala ORLOVNA ve Rtyni v Podkrkonoší (Na náměstí)
Hala má speciální litý povrch (gumu)

Vedoucí turnaje:
Miloslav Krýsl, tel.: +420 728 481 322
e-mail: turnaje@fbcorelrtyne.cz

Další informace o turnaji:
www.orel-cup.cz

Časový pořad:
Zahájení: 22.7.2022 začátek v 13:00 hodin
Ukončení 24.7.2022 do 19:00 hodin

Startovné Muži:
Startovné zaplacené do 30.6.2022 2200kč.
Platbu provést dle pokynů, které vám odrazí na email po registraci.

Startovné Ženy:
Startovné do 30.6.2022 1400kč
Platbu provést dle pokynů, které vám odrazí na email po registraci.

Pravidla:
Hraje se podle oficiálních pravidel florbalu IFF.
Počet hráčů v poli 5+1 brankář.
Výstroj hráčů - jednotné dresy a sálová obuv podmínkou.
Zápasy budou řídit rozhodčí s licencí.

Kategorie Muži:
Muži, kteří v den turnaje dovršili 15 let.
Turnaje se mohou zúčastnit i ženy narozené ve stejné věkové hranici, avšak počet žen nesmí na soupisce družstva převýšit počet mužů. V případě hráčů nebo hráček mladší 18-ti let, bere zodpovědnost za tyto osoby vedoucí družstva starší 18-ti let.

Kategorie Ženy:
Ženy, které v den turnaje dovršily 15 let.

Rozpis Muži:
Dvě skupiny po 6 týmech.
Pátek a sobota skupiny. Neděle play off. Pátek je pro všechny týmy herní den !!

Rozpis Ženy:
Jedna skupina po 6 týmech.
Sobota skupina. Neděle play off..

Hrací doba pro obě kategorie:
Ve skupinách se hraje 2x10minut hrubého času (timeout nelze).
Boje o konečné umístění se hraje 2x10minut hrubého času(poslední dvě minuty celého zápasu čistý čas, timeout povolen). Pokud zápas skončí nerozhodně, následují tři trestná střílení v každém týmu dle pravidel IFF.
Pokud bude v zápase brankový rozdíl více jako o 5 gólů, bude se hrát super hrubý čas(nebude se vůbec stopovat), jak ve skupině, tak i v play off.

Ubytování:
Požadavek na ubytování je nutné nahlásit vedoucímu turnaje do 8.7.22 !! A místa jsou limitována
počtem osob, tak kdo dřív napíše ten má.

1. Sportovní hala - podmínkou karimatky a spací pytle s sebou. Jedna uzamykatelná místnost. Cena 1200,- Kč/tým/noc. (Max 3 týmy).
2. Sportovní hala - postele s povlečením. Jedna uzamykatelná místnost. Cena 2500kč/tým/noc. (Max 1 tým)
3. Ubytovna - postele s povlečením. Jedna uzamykatelná místnost. Cena 2500kč/tým/noc. (Max 2 týmy)
4. Pension – postele s povlečením. Od haly vzdálen 400m. Cena 550,-Kč/osoba/noc se snídaní (Max 3 týmy)
5. Za halou v chráněném areálu pod stanem Cena 250,-Kč/stan/noc. Stan o rozměrech max 4x4m (Max 5 týmů)

Celkové umístění ve skupinách:
Za vítezství 3 body, remíza 1 bod, při rovnosti bodu rozhoduje:
1. vzájemný zápas
2. rozdíl mezi vstřelenými a obdrženými brankami
3. vetší počet vstřelených branek
4. losování

Podání protestu:
Protest musí být podán nejpozději do 5 minut po ukončení zápasu u vedoucího
turnaje se zaplacením jednorázového poplatku 500 Kč.
V případe zamítnutí protestu vložená částka propadá ve prospěch pořadatele.

Ceny a trofeje Muži:
1. místo 5 000 Kč, pohár pro vítěze, + věcné ceny + automaticky zdarma účast na Santaopen 2022 + Putovní pohár
2. místo 2 000 Kč, pohár + věcné ceny
3. místo 1 000 Kč, pohár + věcné ceny
Nejlepší hráč - pohár, poukaz na florbalové vybavení v hodnotě 500kč + věcné ceny
Nejlepší brankář - pohár, poukaz na florbalové vybavení v hodnotě 500kč + věcné ceny

Ceny a trofeje Ženy:
1.místo - Pohár pro vítěze, + věcné ceny + automaticky zdarma účast na Santaopen 2022 + Putovní pohár
2. místo - pohár + věcné ceny
3. místo - pohár + věcné ceny
Nejlepší hráčka - pohár, poukaz na florbalové vybavení v hodnotě 500kč + věcné ceny
Nejlepší brankářka - pohár, poukaz na florbalové vybavení v hodnotě 500kč + věcné ceny

Občerstvení:
    Sportovní bar - pivo, nealko, alko, toasty, párek v rohlíku, cukrovinky.

Párty:
    Sobota 23.7.2022 Summer party. Vytvořený areál u benzinové pumpy RoBiN OIL (od haly cca 500m). Zdarma vstup s účastnickým náramkem, který je k vyzvednutí u pořadatele v hodnotě 50Kč/osoba. Hostem večera bude skupina Divokej Bill (revival) a Kabát (revival) !!

Důležité podmínky a informace pro účast na turnaji:
    1. Ve městě jsou instalovány kamery městské policie a po dobu turnaje budou povolány hlídky.
    2. Hlavní vedoucí svého týmu bude stále na příjmu přes mobilní telefon.
    3. Za požití alkoholických nápojů nezletilého hráče zodpovídá hlavní vedoucí jeho týmu.
    4. V hale bude zajištěn po celou dobu turnaje místní bar a pro turnaj budou zajištěny restaurace po okolí.
    5. Pokud bude někdo přistižen za porušování neobvyklých výtržností, jeho tým bude z turnaje ihned vyloučen. Za výtržnosti budeme brát především nedodržování nočního klidu a ničení majetku. Slušně řečeno chovejte se jako lidi a ne jako zvířata.
    6. Vstupem do sportovní haly vyjadřujete souhlas s pořizováním a zveřejňováním fotografií a ostatních nahrávek Vás a Vašich dětí v rámci GDPR. Materiály jsou zveřejňovány na sociálních sítích, vývěskách a internetu našeho oddílu.